Як подовжити член у домашніх умовах?

Маленький розмір статевого члена – це, мабуть, найпоширеніший комплекс серед чоловіків у всьому світі. Статистика підтверджує той факт, що більшість чоловіків навіть безпідставно незадоволені розміром дітородного органу, на що впливають стереотипи та судження. Насправді ж вирішувати, як подовжити член, потрібно лише після ухвали лікаря про те, що у чоловіка дійсно є така проблема.

У медичній практиці проблема маленького розміру має чітке позначення - мікропеніс, чому сприяють певні патології та порушення в організмі. Лікувати таку проблему можна консервативними та радикальними способами. Якщо проблеми не критичні, припустимо використання «щадних способів» - це подовжуюча насадка на член, спеціальні гелі та мазі, масаж або вправи, засоби народної медицини та медикаментозні препарати.

Чи можна подовжити член?

На сьогоднішній день проблеми з маленьким розміром статевого члена, зафіксовані медичними фахівцями, не рідкість навіть серед молодих та активних у статевому житті чоловіків.

Жінка проводить чоловікові виміри статевого члена

У зв'язку з цим багато хто цікавить питання, чи можна подовжити член, а також наскільки підібрані методики ефективні та безпечні. Медичні фахівці спочатку проводять повне обстеження пацієнта, щоб попередити внутрішні патології та генетичні відхилення, які можуть призвести до проблеми мікропенісу.

Думка експерта!Самостійно виносити собі діагноз невеликий статевий член безглуздо і безпідставно. Для початку чоловікові потрібно визначити нормальні показники, після цього врахувати такі фактори, як спадковість та генетика, вік чоловіка та його комплекція тіла, а також національні особливості.

Якщо говорити про консервативні методики, всі вони можуть гарантувати незначні результати, але природним та безпечним шляхом без наслідків та побічних ефектів. До них відносять такі способи:

 • застосування спеціальних презервативів (тимчасовий ефект);
 • використання насадок (також тимчасовий ефект);
 • вправи та масаж (накопичувальний ефект);
 • терапія мазями та кремами;
 • медикаментозна терапія (тільки за призначенням лікаря);
 • рецепти та засоби народної медицини.

Щоб прискорити процес зміни, а також досягти максимального ефекту, можна застосовувати одразу кілька методик у комплексі, але лише за погодженням із лікарем урологом чи андрологом. Зрештою максимальний приріст до статевого органу може становити +5 см.

Як збільшити чоловічий член у домашніх умовах?

Перше, що цікавить більшість чоловіків, як подовжити член у домашніх умовах. Пояснюється це тим, що багато чоловіків через делікатність питання не наважуються відвідати лікаря. У такому разі допустимо використання щадних методик, але тільки строго за інструкціями та показаннями. Це можуть бути спеціальні пристрої, які дають одноразовий, але стабільний ефект, а можуть бути засоби, що застосовуються тривалий час.

Спеціальні презервативи

Найпоширеніший спосіб, який дозволить отримати швидкий та результативний ефект – це презервативи, що подовжують член. Такі пристрої широко поширені в Європі, купити їх можна в спеціалізованих магазинах або через інтернет. Нерідко до таких презервативів виробник доповнює спеціальні шпильки, щоб посилити відчуття від статевого акту.

Презервативи з шипами, які збільшують пеніс під час сексу

Така методика обіцяє близько 2-3 додаткових сантиметрів до загального розміру пеніса, але використовувати такий засіб контрацепції можна лише один раз. Фахівці відзначають, що ця методика найбільш гігієнічна, якщо порівнювати з іншими насадками та пристроями. Презервативи можна використовувати щодня і навіть кілька разів на день, тоді як насадки потребують перерв.

Насадки та інші пристрої

Кількість різноманітних насадок для тимчасового, але все ж таки безпечного та ефективного збільшення пеніса з кожним днем збільшується. Кожен вид спрямований на усунення певної проблеми, а саме:

 • насадки розширювальні;
 • подовжують;
 • для стимуляції клітора та піхви;
 • з вібратором;
 • відкритого та закритого типу.

Багато залежить від переваг самого чоловіка, а також його цілей. Насадка з силікону, що збільшує, дозволить чоловікові додати до свого розміру пару зайвих сантиметрів, а різний рельєф допомагає принести максимальне задоволення жінці. Потовщені насадки з товстими стінками збільшують об'єм пеніса, що обіцяє туге і яскравіше проникнення.

Подовжуюча насадка - тимчасовий спосіб збільшити член

Є також ерекційні обручки, які допомагають чоловікові максимально довго зберегти ерегований стан, а значить, і продовжити статевий акт. Кільце надягають на основу, воно перетискає пеніс, не дозволяючи крові відходити від печеристих тіл члена. Насадки, що подовжують, дозволяють моментально додати до свого розміру 2-5 см, а особливий рельєф і додаткові елементи забезпечують стимуляцію статевих органів жінки.

Для довідки!Серед величезної кількості насадок та пристроїв, здатних швидко вирішити проблему недостатнього розміру члена, фахівці виділяють два продукти. Це насадка, яка додає до діаметру 3, 5 см, а до довжини 4, 5 см. Також це насадка з кібершкіри та вбудованим вібратором, що гарантує приріст до 5 см до довжини пеніса та 1, 5 см до його товщини. Єдиний мінус таких пристроїв - це те, скільки коштує насадка.

Масаж та вправи

За допомогою фізичного впливу на статевий орган чоловік може налагодити природні процеси, які відповідають за кровонаповнення пеніса та розтяжність печеристих тіл. Найефективніша і найкорисніша методика — це масаж і спеціальні вправи, завдяки їм вже через кілька днів можна отримати приріст в 1-2 см. Але найголовніша перевага такої методики — це ефект, який збережеться на довгий час.

Чоловік здивував дівчину розміром пеніса після проведення масажу.

Виконують масаж у такий спосіб:

 1. Розтяжка пеніса у розслабленому стані. Для цього потрібно руками розтягувати пеніс у різні боки, але обережно без неприємних відчуттів.
 2. Джелкінг - фізичні вправи, які вимагають розтягнення пеніса рухами рук, що нагадують доїння. Виконувати таку вправу потрібно строго у напіверегованому стані члена.
 3. Круговий масаж, який допоможе налагодити нормальне кровопостачання дітородного органу.
 4. Масаж охоплює - пеніс щільно обхоплюють пальцями рук, а коли з'явиться ерекція, чоловікові потрібно утримати трохи часу захоплення біля основи. Це призведе до затримки крові в печеристих тілах, вони, в свою чергу, трохи розтягуються, збільшуючи тим самим розмір пеніса природним шляхом.

При цьому слід розуміти, що неправильне виконання масажу — травмонебезпечна процедура, тому тут важливо не переборщити з впливом на статевий орган.Заздалегідь краще переглянути в інтернеті навчальні ролики, де масаж та вправи виконує спеціаліст.

Креми та мазі

Місцеве застосування препаратів для збільшення статевого члена – поширена методика, яка не обіцяє чоловікові серйозних побічних ефектів, а лише швидкий ефект та простоту у застосуванні.

Креми та мазі швидко діють, легко вбираються, не залишають плям на одязі, не впливають на інші функції та гормональний фон, а головне, можуть використовуватись непомітно.

У топ-рейтинг найкращих кремів та мазей потрапили такі назви:

 1. Гель з екстрактами будяка, маки перуанської, горянки та лишайника допомагає швидко досягти максимальної ерекції, а також приймає постійне застосування для накопичувального ефекту.
 2. Синтетична біодобавка із екстрактом перцю чилі для посилення ерекції, для цього крем потрібно наносити 2 рази на день.
 3. Крем на основі чоловічого монокомпоненту РКК — щоб отримати накопичувальний ефект, застосовувати засіб потрібно не менше ніж 3 місяці.
 4. Гель на основі імбиру та екстрактів золотого кореня, аргініну та активних пектинів – корисний засіб для потенції, що збільшує розміри органу під час ерекції за рахунок стимуляції та розтягування кавернозних тіл.
 5. Засіб із протеїнами, амінокислотами та комплексом колагену – потрібно застосовувати двічі на день для накопичувального ефекту, а рослинний склад гарантує відсутність побічних ефектів.
 6. Крем з муіра пуамою, кінський каштан і барбарис — відповідає за тривалу і стійку ерекцію, наносити крем потрібно 2 рази на добу.
 7. Крем, у складі якого ведмежа жовч, мускус кабарги, заразиха сибірська та плоди феллодендрону. З допомогою такого засобу підвищується вироблення тестостерону, а крем допомагає навіть розпрямити форму статевого члена при деформаціях.
 8. Французький препарат з накопичувальним ефектом, застосовувати який потрібно 1, 5-2 місяці збільшення розмірів дітородного органу.

До складу подібних засобів місцевого застосування входять компоненти рослинного походження, які стимулюють приплив крові, розширення печеристих кавернозних тіл, а також продовжують ерегований стан.

Препарати

За допомогою медикаментозних засобів можна вирішити будь-які відхилення від норми в організмі та порушення, у тому числі і проблему невеликого розміру статевого члена. Важливо лише завітати до лікаря, щоб він призначив конкретний препарат і схему його прийому.

Завдяки таким препаратам відбувається розширення судин у тканинах статевого органу, збільшується кровообіг, кровопостачання капілярів печеристих кавернозних тіл. Принцип дії таблеток та препаратів місцевого застосування схожий, але таблетки гарантують тривалий та стабільний ефект. При цьому використовувати їх можна лише за призначенням та інструкцією.

Народні рецепти

Народна медицина - це ефективна і визнана фахівцями методика, що дозволяє безпечно щадним способом вирішити багато проблем зі здоров'ям. Збільшити дітородний орган будинку за допомогою нетрадиційних рецептів можливо, але за умови комплексного підходу та дотримання правил застосування коштів. Сьогодні найефективнішими визнані такі рецепти:

 1. Беруть 100 грн. трави чебрецю, заварюють у окропі і настоюють кілька годин, після чого приймають по половині склянки перед сніданком та вечерею регулярно протягом 4 місяців.
 2. За допомогою ножа або ступки подрібнюються 200 г часнику, туди ж додають 200 г спирту. Протягом 10 діб настойку тримають у сухому темному місці, регулярно струшуючи. Після цього проціджений засіб приймають по 25 крапель протягом 3 місяців.
 3. У холодній воді розмішують чайну ложку насіння полину, кип'ятять 10 хвилин, після чого проціджують, остуджують і п'ють по половині склянки 3 десь у день.

Також з ефективних рослин для збільшення статевого члена можна виділити женьшень, імбир, елеутерокок, глоду, Гінкго Білоба.Ще одна відома методика – збільшення пенісу содою. Для цього після душу або ванної пеніс потрібно змастити олією, після чого наноситься трохи соди, виконується масаж круговими рухами за допомогою губки.

Хірургічний спосіб збільшення статевого органу у чоловіків

Хірургічна методика доречна лише тому випадку, якщо консервативні методики бездіяльні і здатні усунути ті причини і патології, які призвели до недорозвинення статевого члена. Показаннями до операції можуть бути діагнози від лікаря:

 1. Мікропеніс внаслідок нестачі гормонів гіпофізу.
 2. Деформації або аномалії розвитку пеніса, наприклад, фіброз печеристих тіл, травми, гіпо- та епіспадія пеніса.
 3. Інволюція дітородного органу на фоні ожиріння, зниження еластичності тканин або тонусу м'язової системи.
Етапи операції зі збільшення статевого члена

При виборі способу оперування лікар враховує показання та особливості організму пацієнта. Найчастіше застосовується лігаментотомія, тобто операція з розтягування статевого органу на 2-6 см. Ще одна методика – це ліпофілінг, тобто потовщення статевого органу або лише головки шляхом пересадки жирової тканини. Також практикується операція фаллопротезування або операція «Перовік» (роз'єднання головки та кавернозних тіл, куди проводиться імплантація хрящової тканини).

Скільки коштує операція?

Оперативне втручання — це останнє рішення спеціаліста, яке приймається тоді, коли жодні альтернативні способи не виявилися результативними. Крім самої операції, лікар обов'язково призначає пацієнту консультацію психолога. Крім того, операція зі збільшення розмірів статевого органу для чоловіка коштуватиме чоловікові пристойну суму.

На ціноутворення впливає країна та місто, де розташовується клініка, її імідж та кваліфікованість фахівців, а також вид операції, обладнання та інші тонкощі.

Висновок

Збільшення статевого органу не повинно бути нав'язливою ідеєю у чоловіка, інакше навіть після закінчення результативної терапії він не буде задоволений новими розмірами. Найчастіше практикуються альтернативні та консервативні методики, будь то застосування насадок, масажу або медикаментозних препаратів. Паралельно з цим можна використати рецепти народної медицини. Хірургія — це крайній захід, коли жодна з наявних методик не виявилася результативною.