Чи можна збільшити член: перевірка 10 способів на безпеку та ефективність

Деяких чоловіків може відвідати шалена думка: а чи не збільшити свій член? Чи вийде взагалі зробити його довшим і товщим? У цей момент можна відкрити наш матеріал та знайти цю корисну просвітницьку статтю. Повідомляємо: так це можливо. Але є нюанси.

чоловік дивиться в штани і хоче збільшити член

Тепер пара раптових наукових відкриттів: дослідження регулярно вказують, що багато хлопців, які надто переймаються величиною свого приладу, насправді мають цілком нормальний розмір. На жаль - через нинішню доступність порноматеріалів - поширена помилка, що дуже великий член принесе більше задоволення подрузі. Велика помилка. У дослідженні 2017 року виявилося, що поєднання глибоких поцілунків, генітальної стимуляції та оральних ласк із більшою ймовірністю доведе жінку до оргазму.

Що з цього випливає? Швидше за все, з вашим членом все гаразд. Тим не менш, якщо ви хочете збільшити, є кілька варіантів. Одні вкрай дорогі та/або болісні, інші навіть не гарантують стійкий результат. Ми набрали десяток доступних сьогодні методів збільшення члена і склали рейтинг: від похмурого до цілком корисного.

10. Вставити імплант

Хірург із Лос-Анджелеса Джеймс Еліст роко заявляє, що єдиний у світі виконує особливу операцію зі збільшення довжини та товщини за допомогою силіконового імплантату, відомого як «Penuma». Еліст стверджує, що в середньому довжина збільшується на 3, 8 сантиметри, а обхват - аж на 6 сантиметрів; і він уже встановив 1, 3 тисяч таких імплантатів. Мінуси: операція коштує 13 тисяч доларів, а пацієнти схильні до ризику занесення інфекції або пошкодження імплантату.

Дерматолог Джессі Чен додає: "Вставлений імплант - це як постійна ерекція, яка може заважати вам просто рухатися". Уявіть собі, що вирушаєте на пробіжку з ерегованим членом. . .

9. Підрізати зв'язки

Деякі хірурги можуть зробити операцію подовження, підрізаючи зв'язки члена, що дозволяє йому трохи далі виступити з тіла. Звичайно, це пов'язано з серйозними ризиками: утворення рубцевої тканини, біль при ерекції, ті ж інфекції або, наприклад, втрата чутливості (а то й усієї, так би мовити, функції). Крім того, коштує дорого, а у дослідженнях виявили, що процедура додає близько 1, 2 сантиметра. Погодьтеся, це трохи не те, на що чекають пацієнти.

Чен зазначає, що після такої пластики може бути важко підтримувати ерекцію та взагалі проникати куди треба у певних позах.

8. Завантажити жир

При цій процедурі хірурги спочатку роблять ліпосакцію, відкачуючи трохи жиру у пацієнта з іншого місця, а потім уводять шприцем у причинне. У результаті, як зауважили невгамовні дослідники, можливе невелике збільшення довжини (менше 2, 5 сантиметра), обхвату (трохи більше 2, 5 сантиметра) і, так би мовити, ваги органу. Головна засідка - це не назавжди, з часом ваш потовстілий дружок може усохнути до початкового розміру. Крім того, як і за будь-якого хірургічного втручання, існують певні ризики. Ось приклад: 30-річний пацієнт помер після операції зі збільшення статевого члена через те, що жир якимось чином потрапив у його легені та призвів до зупинки дихання.

7. Вколоти збагачену тромбоцитами плазму (крові)

Щодо новий спосіб: процедура передбачає виділення багатою тромбоцитами плазми та введення її в член, що має стимулює кровотік і в результаті зробити орган більшим.

«Класичний протокол включає ін'єкції для механічного накачування крові протягом декількох тижнів, що розтягує зв'язки, що підтримують, для збільшення довжини і поліпшення кровообігу, — пояснює Чен. — Удосконалені програми, в яких додаються стовбурові клітини та екзосоми, також дуже популярні у моїй практиці, оскільки дають більш швидкі та стійкі покращення функціональності та розміру».

Але зараз просто недостатньо досліджень, щоб визнати цю методику хорошим довгостроковим варіантом.

6. Спробувати джельк (джелкінг)

Невідомо, коли вперше з'явився джелкінг, начебто почали застосовувати у давній арабській цивілізації. Що ми знаємо – це певна техніка мануального розтягування, за допомогою якої багато хто намагається збільшити довжину та товщину члена.

«Більшість керівництв радять дочекатися майже повної ерекції. Після цього потрібно нанести мастило і міцно взяти основу пеніса в кільце з великого та вказівного пальців. Стиснути кільце і проведіть рукою по всій довжині, ніби "доїте" його. Відразу ж хапайтеся за основу іншою рукою і повторюйте».

Чи дійсно джельк може зробити член більшим? Більшість медичних експертів стверджують, що ні, і додають, що це може навіть зашкодити, наприклад, спричинити викривлення пеніса. Грант Стоддард самовіддано пробував джелкінґ протягом двох тижнів і не виявив жодних змін у розмірах.

"Простіше використовувати помпу для пеніса, яка дійсно допомагає кровообігу", - говорить Чен.

5. Прогулятися з екстендером

Вже розроблено кілька пристроїв, які чоловіки можуть носити щодня під одягом, щоб поступово розтягувати пеніс та збільшувати його довжину та/або обхват.

Деякі експерти вважають, що ці пристрої можуть дати ефект, а дуже невелике дослідження 2015 виявило, що екстендер додав до довжини члена майже півтора сантиметри. Все той же герой Стоддард спробував екстендер, розроблений для чоловіків із хворобою Пейроні (якого в нього не було). Після використання цього приладу протягом майже місяця він виявив збільшення довжини приблизно в 1, 2 сантиметри.

Тим не менш, Джамін Брамбхатт, уролог із Флориди, вважає, що дискомфорт і можливість утворення рубців того не варті: «Досліджень про користь екстендерів поки що мало, а вам доведеться носити їх кілька годин на день на найчутливішій частині тіла».

4. Вколоти дермальні філери

Ін'єкції дермальних наповнювачів - ще один спосіб, який може збільшити обхват на 2, 5 сантиметри (якщо довго працювати). Ця процедура популярна у пацієнтів Чен, оскільки вони «отримують миттєве збільшення довжини та товщини».

Але ефект лише тимчасовий. "Довговічність наповнювачів залежить від того, наскільки ви активні в статевому плані, оскільки велика рухливість збільшує метаболізм філерів, - говорить Чунг, - Хоча через рік у вас ще залишиться небагато, на той час ви, швидше за все, захочете підкоригувати". Існують також потенційні побічні ефекти, включаючи набряки та синці під шкірою.

Один хлопець, який пройшов цю процедуру, дав інтерв'ю, де розповів про ще одну побічку — зміну форми (викривлення):

«Незважаючи на поради доктора Шафера почекати з сексом, я, напевно, почав дуже рано, занадто довго і занадто захоплено після першої ін'єкції. Це сталося, перш ніж наповнювач повністю з'єднався з тканинами мого члена. Якщо раніше у мене був дуже рівний, гарний член, то тепер він став трохи опуклим у середині. Можливо, опуклість була й не така велика, але я помітив, бо уважно розглядав свій член приблизно 42–43 роки».

На щастя лікар зміг виправити форму за допомогою додаткових ін'єкцій на повторному прийомі.

3. Одягти насадку (для сексу)

Вони продаються в магазинах товарів для дорослих і просто надягають на член, як презерватив - тільки більш об'ємний і зазвичай із силікону. Спочатку насадки були розроблені для медичних цілей, але сьогодні багато хто використовує їх і як секс-іграшки. "Вони збільшують товщину і довжину і можуть мати ребра або інший рельєф на зовнішній або внутрішній стінці, щоб забезпечити стимуляцію для будь-якого партнера", - розповідала Чен в інтерв'ю.

2. Поголити лобок

Якщо ви не хочете нічого розтягувати або працювати, то можете зробити одну просту річ, щоб член візуально здавався більше: збрити волосся на лобку. Подумайте про це. Коли він прихований кущем лобкового волосся, то виглядає менше, ніж якби було видно у всій красі.

1. Схуднути

З одного боку, це оптична ілюзія: член виглядатиме більше, коли не прихований під визначними животом або стегнами. З іншого - позбувшись зайвого жиру, ви матимете більш високий рівень тестостерону і покращений кровообіг, що цілком може і підняти лібідо, і допомогти члену більше наповнюватися при ерекції.