Види та застосування насадок для збільшення та потовщення члена

Питання довжини дітородного органу хвилює багатьох чоловіків, оскільки вони часто незадоволені своїм розміром. Сьогодні для подовження статевого органу чоловіків застосовуються різні методики та пристосування. Проте багато хто виділяє з цієї різноманітності насадки на член, які допомагають самостійно збільшити розміри фалоса.

Що таке насадки та для чого вони застосовуються?

Подовжуюча насадка - пристрій, що використовується для збільшення статевого органу чоловіків в момент заняття сексом. Дехто плутає їх з екстендерами, однак це абсолютно різні пристрої.

Екстендери застосовують для фізичної зміни габаритів члена, а насадки потрібні лише якіснішого статевого акта.

Розібравшись з основним описом пристосування, слід дізнатися, навіщо його найчастіше використовують. Є кілька причин, через які користуються такими пристроями:

 • недостатня довжина та товщина статевого органу,
 • незадоволеність партнерки під час сексу,
 • нетривалий статевий акт,
 • підвищена чутливість голівки,
 • швидка еякуляція,
 • слабкий оргазм у статевого партнера

Проте найчастіше ними користуються через невеликі габарити дітородного органу.

Різновиди

Перш ніж використовувати насадки на пеніс, треба ознайомитись з основними різновидами даних пристроїв. Сьогодні існує велика кількість насадок, що підійдуть практично будь-якому чоловікові.

Відкрита

Відкрита модель найчастіше застосовується хлопцями під час статевого акту. Даний пристрій застосовується не для подовження, а для потовщення фалоса.

види насадок для збільшення члена

Це забезпечує додаткову стимуляцію піхви партнерки під час занять коханням. За своїми функціональними можливостями така модель нагадує інше пристосування - еректильне кільце.

Щоб користуватися відкритою моделлю, статевий орган доводиться до стану ерекції. Якщо фалос не буде збуджений, збільшувати пеніс пристроєм не вдасться.

Закрита

Класичними моделями насадок для чоловіків вважаються закриті пристрої. Їхньою відмінністю від відкритих пристосувань є те, що вони застосовуються як подовжувач чоловічої гідності. Зовні пристосування схоже на невелику накладку, що одягається на головку пеніса.

Головна перевага закритої моделі – запобігання передчасній еякуляції під час занять сексом.

Вібраційна

Для задоволення свого сексуального партнера рекомендується користуватися пристроями, які оснащені спеціальним вібромасажем.

вібраційна насадка для збільшення члена

Існують різні за своєю вартістю та функціональними можливостями вібраційні моделі. Дорогі оснащуються налаштуваннями швидкості вібрації та продаються разом із пультом.

Пухирчасті

Слід виділити різновиди з пухирцями на своїй поверхні. Модифікації таких пристроїв відрізняються між собою висотою, довжиною, формою і навіть кількістю пухирців. Більш дорогі моделі вкриті кульками, виконаними у вигляді візерунка.

Рельєфні

Рельєфні пристрої для пеніса виділяються своєю поверхнею, яка відрізняється від інших моделей. Поверхня можуть покритися об'ємним малюнком, довгими шипами або невеликими кульками. Таке нестандартне покриття подарує дівчині незабутні відчуття завдяки додатковій стимуляції піхви.

чоловік збільшив член насадкою

Стимулюючі

Найчастіше вони застосовуються для потовщення статевого органу, тому що виготовляють їх із силікону. Відмінні риси силіконових стимулюючих моделей - візерунок на поверхні та відмінна форма пристосування. Завдяки цьому досягається додаткова стимуляція стінок піхви партнерки. До недоліків деякі відносять зниження чутливості головки під час використання цієї насадки збільшення статевого члена.

Перед покупкою стимулюючих моделей рекомендується ознайомитися з їхніми видами. Наприклад, у магазинах продаються моделі з додатковими стимуляторами для клітора чи вібромасажем.

Відомі моделі

Перед тим, як купити собі збільшувач статевого органу, треба ознайомитися з ефективними моделями від відомих виробників. Тільки ознайомившись з ними, можна придбати якісну та підходящу насадку для фалоса.

чоловік дивиться в штани і хоче збільшити член насадкою

Модель №1

Відрізняється з інших моделей, оскільки випускається у вигляді кільця, оснащеного вібрацією. Пристосування виготовляється з міцного силікону і тому має великий термін служби.

При використанні дана модель прикріплюється фіксатором до мошонки, а в кільце міститься ерегований пеніс. Верхня частина кільця з вібраційними кульками розташовується біля голівки. Вібраційна частина пристрою вміщена у захисний чохол, що дозволяє користуватися ним навіть у воді. Моделі збільшать довжину члена під час сексу на 5 сантиметрів.

Модель №2

жінка в ліжку з чоловіком насадкою, що збільшив член

При виготовленні моделі застосовувався спеціальний силікон, що дозволяє щільно охопити фалос і з точністю повторити форму з контурами. Така модель відмінно підійде хлопцям з поганою чутливістю голівки, оскільки вона ніяк не позначається на відчуттях від тактильних контактів із партнеркою.

Модель продається у наборі з трьома подовжувачами, за допомогою яких довжина збільшується на 2-3 см, а діаметр – на 1, 5 см.

Модель №3

На закінчення розташовано кілька твердих невеликих шипів, а сам пристрій покритий рельєфним малюнком. Використовуючи прилад, чоловіча перевага подовжується на 5-6 см і потовщується на 2 см.

жінка з чоловіком збільшив член насадкою

Пристрій виготовляється без додаткових вусиків на головці.

Модель №4

Зовні жодних особливостей цієї насадки немає. Вона, як і багато інших пристроїв, покрита рельєфним візерунком і має на голівці невеликі тверді шипи. До відмінних рис відносять вібратор біля основи, виконаний у вигляді зайчика. Він автоматично починає працювати за тактильного контакту з партнеркою.

Модель №5

Це дорога модель, яка виробляється з якісної кібершкіри і оснащується вібрацією, що настроюється. Під час роботи пристрій нагрівається до температури тіла, завдяки чому партнерка не відчуває жодної різниці між насадкою і справжнім статевим органом хлопця. Розробники спробували зовні зробити цей пристрій максимально схожим на справжній член. Стовбур моделі ідеально гладкий, а на краю розташована головка рожевого кольору.

При використанні цієї насадки для подовження завтовшки орган збільшується на 2 см, а в довжину - на 5-6 см.

Особливості застосування

Будь-яка насадка, що подовжує і потовщує, виготовляється практично однаково. Тому є основні рекомендації, яких дотримуються при використанні будь-якої моделі.

Перш ніж скористатися придбаним пристосуванням, його ретельно миють у розчині, виготовленому з води та антибактеріального мила. Робиться це для знезараження насадки. Після відмивання пристрою його розтягують і в довжину і ширину, щоб не виникло проблем з надяганням насадки. Деякі хлопці перед застосуванням засипають внутрішньо трохи тальку, щоб статевий орган краще увійшов.

Насадка натягується на поверхню органу дуже обережно, щоб не випадково нічого не пошкодити. Коли головка повністю поміститься всередину пристрою, можна розкачувати решту його по довжині статевого члена.

інтимна близькість із насадкою для збільшення члена

Перед статевим актом поверхню насадки змащується лубрикантом. Це робиться, щоб у партнерки не виникло больових відчуттів та дискомфорту під час сексу. Під час інтимної близькості всі рухи робляться дуже обережно та повільно.

Насадка потребує правильного догляду і тому відразу після закінчення статевого акту, її ретельно промивають з милом і висушують. Варто зазначити, що пристрій бажано мити після кожного сім'явипорскування.

Протипоказання

Для розтягування пеніса кожен хлопець може скористатися правильно обраною насадкою. Проте, все одно є застереження, з якими краще ознайомитись:

насадка на член для збільшення
 • Не можна користуватися такими пристроями при оральному чи анальному сексі.
 • Насадки застосовують строго за інструкцією.
 • Насадки не можна надягати людям, які мають захворювання крові.
 • Хлопці із серцево-судинними хворобами повинні проконсультуватися з лікарем перед застосуванням насадки.
 • Перед застосуванням варто переконатися у відсутності алергії на матеріал, з якого виготовлена насадка.

Висновок

Іноді секс із партнером не приносить жодного задоволення через маленький пеніс. Щоб вирішити цю проблему, застосовуються насадки, що збільшують на пеніс.