Відгуки про Maral Gel

 • Олег
  Я пробував Maral Gel, мій пеніс виріс на 4 см за місяць, використовував коли їздив у відрядження. Коротше був він у мене 15 см, зараз 14 і в товщину пристойно підріс. Дружина по моєму приїзду відразу помітила зміни, вона запитала - що це з ним? Я відповів що морквини багато їв, і не став говорити правду. Їй подобатися став більше.
  Maral Gel
 • Єгор
  У мене 5 см до члена за 1, 5 місяці взагалі без проблем наросло. Я просто в шоці. Спочатку не вірив, що Maral Gel зможе допомогти. Меріл пеніс щотижня і результат дійсно є і він мене більш ніж влаштовує, зараз у мене 20 см з копійками, раніше був 15 з хвостиком.
  Maral Gel
 • Захар
  Річ !!! Зайшов на радощах залишити відгук, коротше кажучи користуюся поки 2 тижні, вже на 2 сантиметри виріс, сьогодні це моя лінійка підтвердила, загалом продовжую користуватися далі з величезним задоволенням і всім раджу.
  Maral Gel
 • Нікіта
  Вирішив збільшити член за допомогою Maral Gel. Скористався і за 5 тижнів мій член збільшився на 4 см і товщину расперло нереально. Клієнтки верещать від захвату (працюю в стриптиз), буває що мій член не лізе до кінця і їм больновато як вони самі зізнаються. Але впевненості в собі стало набагато більше, відчуваю себе найкращим.
  Maral Gel
 • Артем
  Не сказати, що мені не подобався мій розмір, але все таки хотів додати пару зайвих сантиметрів. Довго шукав, як це зробити, але в підсумку натрапив на Maral Gel. І знаєте що? Я дуже задоволений результатом, член виріс на 4 сантиметри за місяць! Всім раджу.
  Maral Gel
Рейтинг користувачів Maral Gel
4.4
15